Mecz życia z czerwoną kartką dla chłoniaka...

Wsparcie na leczenie Mateusza - Zawodnika Akademii Piłkarskiej ZIOMKI Rzeszów.

Aktualności

Podziękowanie!!!!!!

• autor: stalrzeszow2002, 2019-06-09 20:02

Jak to w życiu bywa  coś się zaczyna, coś się kończy. Dziś przyszedł czas zakończyć pewien etap. Dzisiejszy wpis będzie jednym z ostatnich.  Kończę "pracę" jako administrator strony www.Stal Rzeszów SA Juniorzy Młodsi oraz nie będę pełnił funkcji kierownika drużyny.

Z tej okazji  chciałbym serdecznie podziękować przede wszystkim chłopakom i to zarówno Tym którzy obecnie tworzą kadrę drużyny jak również Tym którzy tworzyli ją w poprzednich latach. To dzięki Wam mogłem opisywać to wszystko co działo się w drużynie a było tego dużo i  przez ponad 7 lat  było o czym pisać. Bardzo Wam dziękuje. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali: wszystkim trenerom z którymi miałem przyjemność współpracować, rodzicom, pracownikom klubu i wszystkim zaprzyjaźnionym z naszą drużyną. Był to dla mnie bardzo fajny okres w życiu i na pewno go nie zapomnę . Dzięki za wszystko i powodzenia!!!!

Dziękuję chłopaki za dzisiejszą miłą niespodziankę po zakończeniu meczu!!!!!

Finisz rozgrywek!!!!!!

• autor: stalrzeszow2002, 2019-06-06 07:22

W najbliższą niedzielę rozegramy ostatni mecz w bieżących rozgrywkach ligowych. Po sobotnich emocjach związanych z meczem pierwszej drużyny o awans do 2 ligi  w niedzielę czeka nas mecz z drużyną DAP Dębica. Mamy ostatnią szansę aby po raz pierwszy w tych rozgrywkach sięgnąć po komplet punktów na własnym boisku. Na pewno nie będzie łatwo ale mam nadzieję że chłopaki zrobią wszystko aby te rozgrywki zakończyć zwycięstwem na własnym boisku. W ostatniej kolejce rozstrzygnie się również która z drużyn będzie grała w barażu o CLJ ( bezpośredni mecz w poniedziałek ) i która z drużyn oprócz Resovii w przyszłym sezonie będzie grała w grupie B ( bezpośredni mecz w sobotę ). Emocji nie zabraknie. Swój ostatni mecz rozegra również drużyna trenera Domaradzkiego i mamy nadzieję że zwycięstwem przypieczętuje awans do grupy B.

STAL Rzeszów SA - MKS DAP Dębica   6:0 ( 2:0 )

1:0  11 min - Igor Tarała ( asysta Rafał Walas )

2:0  23 min - Kacper Pieniążek ( asysta Przemek Zieliński )

3:0  49 min - Przemek Zieliński ( asysta Kacper Pirożyński )

4:0  54 min - Kacper Pieniążek ( asysta Igor Tarała )

5:0  60 min - Rafał Walas

6:0  72 min - Rafał Walas ( asysta Kacper Pieniążek )

Graliśmy w składzie:

Dąbrowski ( od 46 min  Kucab ) -  Pieniążek, Zaborowski, Szpytma, Pomykałą - Tarała, Walas, Suknarowski, Chmiel ( od 65 min Kotowicz ) -  Pirożyński ( od 60 min Brzechowski ),  Zieliński

Okazałym zwycięstwem zakończyliśmy tegoroczne rozgrywki ligowe. Pierwsze 10 minut to lepsza gra drużyny gości i mogliśmy mieć obawę o końcowy rezultat. Po tych minutach zdobywamy bramkę i praktycznie przejmujemy kontrolę nad meczem. Jeszcze goście w 22 minucie przeprowadzają akcję po której słupek ratuje nas od utraty bramki jednak odpowiedź nasza była zabójcza. Bramka na 2:0 i do końca już mecz jest pod nasze dyktando. W drugiej połowie zdobywamy jeszcze 4 bramki i kończymy mecz  wysokim zwycięstwem. Dzięki chłopaki za dziś

Po poniedziałkowym zwycięstwie w Stalowej Woli w barażu o CLJ już w najbliższą sobotę zagra drużyna Karpat Krosno. Przeciwnikiem krośnian będzie Sandecja Nowy Sącz. ( pierwszy mecz Karpaty wygrały 4:1, rewanż 3:2 dla Sandecji awans do CLJ Karpaty Krosno - GRATULACJE!!!!!! )

STAL II Rzeszów SA - JKS Jarosław    6:2  ( 0:0 )

6:2  88 min - Marcin Krzywonos

Twardowski - Wojtas, Szobak, Szalony, Gajewski ( od 50 min Stulin ), - Babiarz ( od 50 min Kufel ), Kużmiak ( od 50 min Makarski ), Ślączka, Skoczylas ( od 75 min Stasiak ) - Burghardt ( od 50 min Dzimira ), Giereś ( od 30 min Dzik )

Efektownym zwycięstwem drużyna trenera Domaradzkiego przypieczętowała awans do grupy B. Gratulacje dla trenera i całej drużyny!!!!!!. W całych rozgrywkach drużyna zgromadziła 29 pkt. Złożyło się na to 9 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażka. Bramki  38:12. GRATULACJE!!!!!!!

Ostatni wyjazd w sezonie!!!!!!

• autor: stalrzeszow2002, 2019-05-30 07:37

W sobotę rozegramy przedostatni ligowy mecz w tym sezonie a ostatni w roli gości. Jedziemy do Tarnobrzega na mecz z miejscową Siarką. Po wtorkowej porażce z SMS Jarosław będziemy starali się zrehabilitować i zagrać dużo, dużo lepiej niż ostatnio. Czeka nas na pewno trudny mecz z dobrym przeciwnikiem ale mam nadzieję że zawodnicy będą chcieli pokazać się jak z najlepszej strony i z tego ostatniego wyjazdu ( mojego również ) przywieziemy dobry wynik.  W niedzielę chłopaki trenera Domaradzkiego powinni bez problemów zainkasować kolejne 3 pkt które przybliżą ich do awansu do grupy B

SIARKA Tarnobrzeg SA - STAL Rzeszów SA    0:0

Dąbrowski - Pieniążek ( od 46 min Kozłecki ), Zaborowski, Paśko, Pomykała - Gielar, Walas ( od 46 min Suknarowski ), Wojtyło ( od 78 min Brzechowski ), Tarała - Zieliński ( od 46 min Pirożyński ), Okoń

Ostatni mecz wyjazdowy w rozgrywkach ligowych był meczem walki, dobrych akcji z obu stron, interwencji bramkarzy  i brakło jedynie goli. Remis z przebiegu gry sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej z drużyn. Obie mogły się pokusić o strzelenie zwycięskiego gola ale piłka nie chciała dziś wpaść do żadnej z bramek.  Za tydzień ostatnia kolejka ligowa i będziemy chcieli na koniec odnieść zwycięstwo na własnym boisku. Brawo chłopaki za dziś, mimo trudnych warunków pogodowych daliście z siebie wszystko i chwała Wam za to!!!!!!

STAL II Rzeszów SA - MKS STRUG Tyczyn    2:0 ( 1:0 )

1:0  30 min - Mateusz Babiarz

2:0  75 min - Łukasz Dzimira

Indycki - Wojtas, Szobak ( od 85 min Gajewski ), Ślączka, Szalony - Dzik ( od 80 min Burghardt ), Stulin ( od 75 min Kużmiak ), Skoczylas, Babiarz - Makarski ( od 63 min Giereś ), Dzimira

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek ligowych drużyna zapewniła sobie awans do Grupy B. Aktualnie z dorobkiem 26 pkt zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli. GRATULUJEMY!!!!!!!!

Piłkarski wtorek!!!!!

• autor: stalrzeszow2002, 2019-05-26 16:25

Niedługo dane jest nam cieszyć się po zwycięstwie w meczu derbowym bo już w najbliższy wtorek czeka nas kolejny ligowy mecz. Do Rzeszowa przyjeżdża SMS Jarosław i czas najwyższy na pierwsze zwycięstwo na własnym boisku. Od kilku meczy gramy dobra piłkę i mam nadzieję że podtrzymamy to również we wtorkowym meczu. Liczę że chłopaki będą kontynuowali zwycięską passę.  O kolejne 3 pkt powalczą na pewno chłopaki trenera Domaradzkiego i umocnią się na pozycji lidera.

STAL Rzeszów SA. - SMS Jarosław   1:3  ( 0:1 )

0:1  31 min - Michał Gomułczak

0:2  49 min - Jarosław Aksamit

0:3  79 min - Wojciech Kos

1:3  81 min - Kacper Pieniążek ( asysta Przemek Zieliński ).

Kucab ( od 57 min  Dąbrowski ) - Zaborowski ( od 46 min Tarała ), Szpytma, Paśko,Pieniążek -  Gielar, Walas, Wojtyło ( od 46 min Suknarowski ), Dziedzic -  Okoń, Zieliński.

Miałem nadzieję, że pójdziemy za ciosem i rozegramy kolejny dobry mecz który zapewni nam pierwsze zwycięstwo na własnym boisku. Niestety musimy to odłożyć do następnego meczu. Zagraliśmy dzisiaj słabo i przeciwnik to bezlitośnie wykorzystał. Od początku goście byli bojowo nastawieni i już w pierwszych minutach mogli pokusić się o bramkę. To ostrzeżenie nie podziałało na nas mobilizująco. Graliśmy niedokładnie, dużo strat i na domiar złego przytrafił się nam jak się później okazało nie jedyny w tym meczu błąd w obronie. Do przerwy 0:1 a zaraz po przerwie kolejny błąd w defensywie i robi się 0:2. Od tej pory goście cofnęli się na własną połowę a my bijemy głową w mur. Stwarzamy kilka sytuacji bramkowych które powinniśmy wykorzystać niestety nic nie wpada ( bardzo dobra postawa bramkarza gości ). Goście grają z kontry i po jednej z nich mamy 0:3. Wprawdzie po chwili w końcu znajdujemy sposób na bramkarza gości ale było to tyle na co nas dziś było stać. Przegrywamy po własnych błędach w obronie i po braku skuteczności pod bramką przeciwnika. Goście swoją postawą zasłużyli na pochwałę w dzisiejszym meczu i mogą się cieszyć z 3 pkt. Nam pozostają 2 mecze na rehabilitację!!!!. Głowa do góry!!!!

STAL II Rzeszów SA. - SPARTA Leżajsk   2:0  ( 1:0 )

1:0  40 min - Patryk Stulin

2:0  64 min - Maciej Makarski

Indycki - Wojtas, Szobak, Skoczylas ( od 75 min Szmagara ), Szalony -  Kufel ( od 57 min Dzimira ), Stulin ( od 70 min Kużmiak ), Dzik ( od 80 min Burghardt ), Ślączka -  Babiarz , Makarski ( od 65 min Giereś )

Derby na Wyspiańskiego!!!!!!

• autor: stalrzeszow2002, 2019-05-23 07:24

W najbliższą sobotę czeka nas kolejny ligowy mecz. Tym razem będzie to mecz derbowy z Resovią na Wyspiańskiego. Jak to bywa w takich meczach emocji nie powinno zabraknąć, żadnej z drużyn nie trzeba motywować do walki a i  aktualne miejsce w tabeli nie odgrywa żadnej roli. Liczy się tylko ten mecz i każda z drużyn zrobi wszystko aby rozstrzygnąć go na swoją korzyść. Jak będzie przekonamy się w sobotnie przedpołudnie.  Po południu drużyna trenera Domaradzkiego rozegra swój mecz w Mielcu i po ostatnim efektownym zwycięstwie będzie starała się przewieść kolejne 3 pkt czego im życzymy. Oby tylko pogoda nie przeszkadzała chłopakom.

SMS RESOVIA II Rzeszów - STAL Rzeszów SA    0:2 ( 0:0 )

0:1  65 min - Kacper Pieniążek ( asysta Maciej Gielar )

0:2  71 min - Przemek Zieliński ( asysta Kacper Dziedzic )

​Graliśmy w składzie:

Kucab - Zaborowski, Szpytma, Paśko ( od 46 min Pomykała ), Pieniążek, - Gielar ( od 75 min Kozłecki ), Wojtyło ( od 46 min Suknarowski ),  Tarała ( od 80 min Brzechowski ), Dziedzic -  Okoń ( od 46 min Kaczor ), Zieliński,

Trzymamy fason to już kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i zasłużone zwycięstwo w meczu derbowym. Od początku przejęliśmy inicjatywę i raz po raz inicjowaliśmy groźne ataki. W pierwszej połowie jeszcze to nie przyniosło efektów choć sytuacje ku temu były ( m.in starzał Przemka Zielińskiego trafił w poprzeczkę ) bo albo brakowało wykończenia albo ostatniego podania. Gospodarze w pierwszej części starali się tez groźnie atakować ale głównie zagrożenie tworzyli po stałych fragmentach gry. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i to do nas należała inicjatywa i wreszcie przyniosło to efekty w postaci 2 bramek. Co prawda mogliśmy zdobyć jeszcze co najmniej 2 ale i tak jesteśmy zadowoleni z wyniku. Gospodarze po przerwie też próbowali ale dziś to było za mało na nasz zespół. Dzięki chłopaki za dziś!!!!!!!

APPN Mielec - STAL II Rzeszów SA.   1:3  ( 1:2 )

1:0  2 min - Jakub Strycharz

1:1  12 mi - Miłosz Kufel

1:2  32 min - Mateusz Babiarz

1:3  89 min - Jakub Giereś

Indycki - Wojtas, Szobak, Ślączka, Szalony - Skoczylas, Dzik ( od 55 min Dzimira ), Stulin ( od 46 min Burghardt ), Babiarz ( od 85 min Giereś ) - Kufel ( od 60 min Kużmiak ), Makarski ( od 70 min Szmagara ).